Aroma Group

Aroma Group

29 grudnia, 2019 0 przez Doradca Personalny

Aroma Group jest przedsięwzięciem mającym zarówno cechy programu partnerskiego (sklep partnerski, generator banerów, statystyki sklepu) jak i MLM’u (miesięczne kwalifikacje, plan marketingowy, szkolenia). Rejestrując się jako stały partner , masz prawo do otrzymywania rabatu w wysokości doi 42% na większość produktów.

Aroma Group

Każdy dystrybutor otrzymuje starter zawierający piórnik z próbkami zapachów, ulotki (docelowo katalogi) produktów  czyli niezbędne rzeczy do pracy z listą znajomych oraz narzędzia do pracy w Internecie,  spersonalizowany sklep internetowy w domenie: własna nazwa.aromagroup.pl. jak np. mój aromagroup.pl

Jeżeli chciałbyś/abyś założyć podobny sklep, to nie ma nic prostszego. Mój sklep Internetowy prowadzony jest na zasadzie programu partnerskiego – ja zajmuję się jego promocją, natomiast po dokonaniu zakupu przez klienta, pracownicy Aroma Group zajmują się wysyłką. Na koniec miesiąca wszystkie transakcje są zliczane i każdy partner otrzymuje punkty, które można zamienić na rabaty lub pieniądze do wypłaty.

Żeby założyć sklep partnerski wystarczy wykupić starter, który kosztuje 20zł – jest to na prawdę niewielka cena jaką trzeba zapłacić w stosunku do tego co się uzyskuje, czyli idealne narzędzie do zarabiania pieniędzy. Nie ma obowiązku dokonywania comiesięcznego zakupu.

Sklep można promować na wiele sposobów. Możemy prowadzić swojego tematycznego bloga związanego z Aroma Group i ich produktami, udzielać się na forach internetowych, można również prowadzić sprzedaż bezpośrednią. To jaką forma promocji zostanie przez Ciebie wybrana, powinno być determinowane tym, w czym czujesz się najlepiej.

Sklep partnerski jest również świetnym uzupełnieniem działalności różnego rodzaju gabinetów kosmetycznych. Można rozdawać swoim klientom ulotki i promować produkty Aroma Group zarabiając na tym dodatkowe pieniądze. Zachęcam do rozszerzania swoich dotychczasowych usług i oferty o spersonalizowany sklep partnerski Aroma Group.

Żeby otrzymywać punkty za zakupy osób ze swojej struktury, trzeba przekroczyć próg miesięcznej kwalifikacji o wartości 50zł.  Uwaga! – Większość osób myśli, że jest to kwota, którą trzeba wydać co miesiąc, aby utrzymać status partnera. Nic bardziej mylnego. Jest to kwota, którą bierze się pod uwagę tylko w tym momencie, kiedy osoby z naszej struktury (pod nami) wypracowały sobie zyski. Jeżeli chcemy mieć punkty od ich zarobków, to wtedy musimy przekroczyć próg miesięcznej kwalifikacji.

Jeżeli się zdecydujesz na wykupienie startera, to po rejestracji napisz do mnie. Wszystko dokładnie Ci opowiem jak i co robić, aby sprawnie zarządzać sklepem. Jeżeli mieszkasz w Łodzi, to możemy się umówić na spotkanie, na którym wyjaśnię Ci wszystkie zagadnienia odnośnie Aroma Group.

0 0 votes
Czy polecasz