Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

21 listopada, 2019 1 przez Doradca Personalny

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin również na rynku kasowym, jak i na rynku kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z poziomu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a gdy dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z jeszcze wyższą siłą sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały wysyłane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin że stanowić przed sobą dalsze i skuteczne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została zablokowana przez strefę oporu nakładaną na minimach z stanu wakacji, co sprawiłoby korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo małym niedźwiedzim kanale. W rezultacie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i wydaje od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu zmierzając do wybicia okrągłego wsparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action uważane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które poprawiały się zeszłego lata. Niskie wolumeny, brak nowych sposobów dochodzących do ekosystemu oraz dobre wzrosty rynku prac, złota oraz obligacji, wszystko to wpływa, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w spółce inwestycyjnej Arca.

Jak przeważnie w sukcesie kryptowalut, analitycy mają ogromny kłopot z przeznaczeniem co stanowi pierwszym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu myśli na moment kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Kraj Środka będzie sprzyjał rozwój technologii blockchain to kolejne działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy gospodarczy w współczesnej stron świata wystosowali ostrzeżenia zachęcające do zaprzestania energie na rynku kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

0 0 votes
Czy polecasz