Damska torebka sklep Ozimek

Damska torebka sklep Ozimek

7 maja, 2020 0 przez Doradca Personalny

Damska torebka idealnie wyposażona Nie trzeba nikogo namawiać do ostatniego, że nawet mała torebka damska jest w stopniu pomieścić tak wiele. Kobiety są niezwykły dar przechowywania w niej nie tylko wszystkich niezbędnych przedmiotów, jak portfel, kluczem dokumenty, kosmetyczka, ale także przedmiotów wyłącznie na co dzień nieprzydatnych, lecz lubianych w kilka oczekiwanym momencie. Wiele osób jest jednak dylemat, co naprawdę dać do normalnej torebki, aby pomieścić w niej akcesoria, które będą odpowiednie w grupie sytuacji. Oto nasza subiektywna lista wyposażenia torebki, która zazwyczaj się sprawdza.

Damska torebka sklep Zdzieszowice

 

Portfel i dokumenty

To niewątpliwie absolutna podstawa i trudno wyobrazić sobie, aby w damskiej torebce zabrakło portfela i materiałów. Większość torebek ma określone przegródki na portfel, a można po niego już i chętnie wziąć w dowolnym momencie.

torebki

Reklama

Kosmetyczka

Wiele osób ma zazwyczaj w torebce kosmetyczkę z postawowymi kosmetykami do makijażu, dzięki czemu w wszelkim momencie moga poprawić czy odświeżyć nasz wizerunek. Warto wyposażyć się w krótkiego – produkty naszych drogich kosmetyków i stanowić je jednak w torebce, aby zapobiec codziennego przekładania kosmetyczki po skończeniu makijażu w bloku.

 

Damska torebka sklep Zdzieszowice

W takiej kosmetyczce na pewno powinien znaleźć się podkład, jesli na co dzień go wykorzystujemy, kosmetyk do rzęs, róż do policzków i pomadka. Nie zaszkodzi również cień do powiek, tusz oraz kilka patyczków kosmetycznych, a dodatkowo pilniczek do paznokci z określonym zakończeniem, dzięki któremu oczyścimy paznokcie – to zwłaszcza istotne w przypadku, gdy posiadamy własny manicure.

Jeśli istniejemy zaraz przy kosmetykach, więc w zależności od pojemności naszej torebki, warto mieć przy sobie antyperspirant oraz mgiełkę do mięsa w nucie zapachowej perfum, które na co dzień używamy. Dzięki temu już będziemy umiały się odświeżyć w jakiejś sytuacji.

Ładowarka do telefonu

Współczesne smartfony mają tąż wadę, że dosyć łatwo i zazwyczaj w kilka oczekiwanym czasie się rozładowują. A w własnej torebce zawsze powinno znaleźć się mieszkanie na ładowarkę lub powerbank, które uratują nas w wystuacji, gdy bateria całkowicie się wyczerpie. Zarówno ładowarka sieciowa, jak również powerbank nie mają dużo miejsca, to z powodzeniem zmieszczą się nawet w małej torebce.

Damska torebka sklep Zdzieszowice

Notes i długopis

Akcesoria papiernicze to także must have kobiecej torebki – przydaja się wówczas, kiedy musimy coś zanotować lub wręczyć komuś wiedze na etykiecie (na przykład dając ją w drzwiach czy za wycieraczką w samochodzie). Mały notesik z długopisem zajmuje tyle miejsca co telefon komórkowy, dlatego na zapewne nie zabraknie dla niego przerw w torebce.

Zobacz również sklep motoryzacyjny

Przekąski

Głód może nas dopaść wszędzie, a dobrze znamy, że ważny żołądek nie sprzyja skupieniu. Warto to zadbać o to, by w torebce zawsze odnalazł się choć jeden batonik zbożowy lub mała paczka mieszanki bakaliowej. Wówczas, nawet gdy poczujemy głód będąc poza domem, bez możliwości wyskoczenia do sklepu czy restauracji, taka mała przekąska może nas uratować.

Artykuły higieniczne

W damskiej torebce należy także przewidzieć mieszkanie na chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane lub żel do rąk na ciepło (na przypadek taki żel do rąk antywirusowy AXG, dzięki jakim będziemy mogły zadbać o higienę dłoni nawet to, gdy nie będziemy stanowić nadzieje ich umycia pod gorącą wodą. Takie urządzenia zajmują stosunkowo mało miejsca, lecz pozwalają nam poczuć się oczywiście w jakiejś sytuacji.

Damska torebka sklep Zdzieszowice

Choć powyższa lista może przygotowywać się dość długa, to zapewniamy, iż te urządzenia zmieszczą się niemal w jakiejś średniej wielkości torebce damskiej.

zobacz również – Damska torebka idealnie wyposażona

0 0 votes
Czy polecasz