endermologia Moryń

endermologia Moryń

25 lutego, 2019 0 przez Doradca Personalny

Ważna z pełnym przekonaniem powiedzieć, że obecnie nastała era mody na odpowiedni sposób życia. Coraz wiele kobiet stara się zdrowo odżywiać, i przy tym wciąż uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w stopniu dać tak pięknych efektów, jak byśmy tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ukochanych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią zdołać, gdy dieta oraz szkolenia fizyczne nie przynoszą pożądanych efektów? Reakcją na obecne przedmioty mogą istnieć nowoczesne środki z obszaru medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Wałcz

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę metodę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej skorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na swoją otyłość

Czym tak jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkiem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy więc tymże tymże, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym idzie dużego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana spośród tym brakiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, a też po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą techniką możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień pamiętamy oraz do robienia z cellulitem opornym na tworzenie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten przedmiot lub nawet pozbyć się go w sumy. Co daleko, w skutku regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do pracy fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie wiele lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w domowym profilu? Specjaliści z Kliniki Miracki wspominają o serii 10-20 sposobów (w relacji z tego, jaki dokładnie efekt chcemy kupić), a jednocześnie zaznaczają, że ważne wnioski będą znane już po wykonaniu 3-4. Zabiegi uzyskuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem właściwym dla wszystkich kobiet, które planowały w prosty, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii wskazane jest ciągle prowadzenie zdrowego trybie bycia – to poradzi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy i z powodzeniem stosować z innymi terapiami z obszaru medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej danych na punkt zabiegu endermologii zlokalizujesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Czy polecasz