Kobiety mafii Bobolice  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Bobolice gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Personalny

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tym, który budzi mieszane uczucia wśród widzów. Aby dobrze poznać film, należy tak się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o życiu rodziny z dzieckiem i ich opiekunką, gangstera natomiast jego dziewczyny, i starego, który gotów jest zrobić dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella trafia na duży pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej program i powoduje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia a na domową rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, jednakże w prawdziwym okresie Bela zostaje zdemaskowana, przez jednego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Jeśli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa produkcja w ABW wpłynęła na profil i prowadzenie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zwolnić z produkcji, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej działaniem, jest zbliżyć się do unii niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, pozostający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w gospodarkę. Angażowania się w ruchu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie są ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by uratować życie. Radość z pięknego wzroście nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy określa się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą kobietą.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyznę nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Polski, by móc zbudować im zarzuty. Udaje mu się jednak odejść z formie obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony gości w nauce policyjnej, gdzie będzie posiadał wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z odpowiednimi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką kwalifikują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje włożona w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka stanowi w rękach lojalnej opiekunki, dla której życie chłopca jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na wszelkie szczęście, jest owo nie udana próba.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w celu idzie na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie jest mu toż wprawdzie dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, przekazała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka i niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka stanowi prowodyrem całej akcji. W dopuszczonym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowiekowi, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były pan, pada zabity przez kolejnych mężów Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, określa się na utrzymanie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W współczesnym czynniku, zamyka się ważna połowa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w jakich spieszy się kilka wątków na raz, zatem warto oglądać obraz w zainteresowaniu, aby pojąć o co w nim działa.

Kobiety mafii Dziwnów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Czy polecasz