Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Personalny

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – sam spośród najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka wyższa niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś zupełnie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest nowy Wrocław. W centrum tym powraca do dużych morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje kobiety też zajmują zazwyczaj lekarstwa na sumieniu, a wymiar prawdy jest w układzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w wartość Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem samej a tejże tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest niebezpieczne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej propozycje Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle skomplikowane i trudne śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Otwiera się wyścig z okresem, nikt nie chce przyjąć do następnych zbrodni.

Film niestety – na gruncie Polski – nigdy nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie że do tego dojść gdyż kina nie są w mieszkanie zgodzić się na pozycję gdzie ten jedyny obraz jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na założenie do malowania pracy w sezonie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić pokazywany w kinach warunek ten potrzebuje być dokonany. W współczesnym poziomie nie ma żadnych negocjacji. Film musi istnieć przeznaczony dla nich na wyłączność przez pewny czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na podstawach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z opcji odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc styl – wyświetlanie obrazów na podstawach internetowych staje się coraz bardziej proste. Widzą w obecnym szeroki potencjał. Patryk Vega uważa także, że stanowi wtedy jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która jest totalnie inna niż ja i to wszystko co przygotowywała do tej chwile […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w tę akcję zaś w tę bohaterkę, no i stanowię możliwość, że wtedy też będzie dla mnie jakiś przyczynek do następnych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z jakich stanowię znakomita do tej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do sprawdzenia w bliskich rodzimych kinach, produkcja ta pokazywana istnieje na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a dodatkowo na placu Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten utrzymywany jest jak bardzo wykonany – część spośród widzów traktuje go zbyt spektakl trwający w napięciu do jednego końca. Mówią, że jest w nim niezwykle dynamiczna praca i popularna fabuła. Z różnej części znajdziemy także część osób zajmującą uwagę na mniejszy montaż lub też gorszą jakość, niż w minionych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

Jak mówi sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to kompletnie inny Vega. W obecnym obrazie nie ma wielowątkowości właściwej dla moich nowych filmów. Nie stanowi też mieszania gatunków. Obecne jest jednak dobry thriller, w jakich co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w czasu obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do tego momentu nie są w mieszkanie wykombinować kiedy taż historia się skończy. Istnieje wtedy pewnie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Czy polecasz