Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

31 maja, 2019 0 przez Doradca Personalny

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy typ może pracować poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest także dla odbiorców indywidualnych, kiedy również firm oferujących usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Kobiety i marki biorące wkład w Układzie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Układzie Partnerskim nagród są gwarancja, że ich klienci lub nasi będą używać z najodpowiedniejszych usług hostingowych, a ich branże będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za każdą kolejną usługę, która zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa dalej i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od jakiegoś nowego. Także za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla ludzi użytkowników firmy, jak także osób jakie nie mają też usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować także do znajomych, jak również do naszych użytkowników. Bez względu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszą z nich zapewniane są punkty, jakie można zastąpić na wartość czyli na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że dużo mężczyzn od dawna poleca pomoce w nazwa.pl, dlatego teraz zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec naszej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na placu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady startu w Układzie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyzny jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na fakt naliczonych prowizji proste są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Układzie Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Czy polecasz