Propartner

Propartner

29 grudnia, 2019 0 przez Doradca Personalny

Serwis afilacyjny ProPartner jest skierowany przede wszystkim do właścicieli serwisów www oraz osób, które zajmują się lub chciałyby zająć się zarabianiem pieniędzy poprzez programy partnerskie. ProPartner umożliwia osiąganie sporych dochodów poprzez oferowanie swoim partnerom wiele tematycznych programów partnerskich i całą masę materiałów marketingowych.

Propartner

 

Duży wybór programów partnerskich

Zapisując się do ProPartner’a masz do wyboru wiele różnych serwisów/sklepów Internetowych, które posiadają sporo produktów i usług. Ułatwia to pracę z tego względu na to, że nie musisz rejestrować się do każdego systemu partnerskiego osobno. Na stronie ProPartner’a wybierasz te programy (ile i jakie tylko chcesz) co najbardziej odpowiadają tematyce Twojego serwisu, na którym będziesz zamieszczać reklamy. Po zapisaniu się do programu niemalże od razu możesz rozpocząć zarabianie w Internecie, gdyż większość programów wydaje automatyczną zgodę na przystąpienie partnera do danego programu partnerskiego.

 

Wieczna prowizja

Charakterystyczną cechą ProPartner’a jest to, że w wielu programach partnerskich dostępna jest wieczna prowizja, naliczana od sprzedaży tak długo, jak polecony sprzedawca korzysta, czy aktywny partner korzysta z usług serwisu.

Pojedyncze prowizje w programie partnerskim ProPartner’a, potrafią wynosić nawet kilkaset złotych.

Dwupoziomowy system poleceń

Od 2010 roku w ProPartnerze dostępne są dwa poziomy poleceń.

Drugi poziom daje możliwość zyskania dodatkowego zysku z polecenia samego ProPartner’a oraz ma zachęcić do pomocy osobom, które zarejestrowały się do tego programu z ich polecenia.

Partner będący nad innymi jest nazywany sponsorem (sponsor może być jednocześnie partnerem przypisany pod kogoś). Sponsor zarabia procentową prowizje od zarobków partnerów będących pod nim w programach partnerskich które mają uruchomiony drugi poziom.

Nie ma rozdzielania pomiędzy poszczególnymi Programami partnerskimi, oznacza to tyle, ze jeżeli ktoś jest przypisany pod kimś w jednym PP, jest także przypisany w innych PP.

Pewną nowością jak chodzi o programy partnerskie jest możliwość przepisania się pod kogoś, nawet jeżeli było się z czyjegoś polecenia. Wiem, że może to budzić kontrowersje, jednakże trzeba pamiętać o tym, że w ProPartnerze promuje się aktywne wspieranie partnerów, zachęca się tam sponsorów do kontaktowania się ze swoim niższym poziomem i pomagania innym.

 

Co dzięki temu zyskujesz?

Zapisując się do tego programu partnerskiego, będziesz mógł się kontaktować ze mną bezpośrednio ze strony ProPartner’a. Będę starał Ci się pomóc na wszystkie możliwe sposoby. Jeżeli natomiast stwierdzisz, że Ci nie pomagam, będziesz mógł mnie zwolnić i przypiąć się pod kogoś innego 😉

Zachęcam Cię do zapisania się z ProPartner’em. Dzięki temu zyskasz ode mnie wieczną pomoc. Zapisując się nic nie tracisz, możesz jedynie tylko zyskać.

Dzięki temu serwisowi zarobiłem już około tysiąca złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to łączny zarobek z wielu miesięcy może się niektórym wydawać, że jest to stosunkowo niewiele. Jednakże praca jaką wykonałem była jednorazowa. Po tym kilka razy w tygodniu docierała do mnie informacja o kolejnych prowizjach z jednego programu partnerskiego. Nic już nie robię a zyskuję kolejne prowizje i co jakiś czas wypłacam pieniądze. To jest właśnie dochód pasywny, który można sobie wypracować dzięki programom partnerskim.

0 0 votes
Czy polecasz