Reklama Cedynia

Reklama Cedynia

11 lipca, 2020 0 przez Doradca Personalny

Formaty informacji w YouTube

Możliwości reklamowe w serwisie YouTube są ogromne. Jeżeli trudno Ci połapać się w obecnych formatach reklamowych i wymagasz usystematyzować sobie wiedzę aby móc zrozumieć i dobrze sklasyfikować informacje na YouTube toż ten materiał jest dla Ciebie.

Reklama Nowe Warpno

W obecnym wpisie opisane zostały następujące typy informacji w YouTube:

Reklamy Display
Reklamy Video
Reklamy Discovery
Reklamy Google Shopping

Reklamy Display

Ważnym z omawianych typów reklamy video na YouTube jest reklama displayowa w postaci banerów, które mogą dawać się poza ekranem odtwarzanego wideo oraz bezpośrednio na ekranie filmu.

 

Zobacz również Ksero Kołobrzeg

Reklamy displayowe towarzyszące wideo

Tenże tym informacji daje się nad proponowanymi filmami, które dostają się po odpowiedniej stronie. Format 300×250 oraz 300×60 daje się wyłącznie na komputerach. Znacznie atrakcyjny format, który dostarcza do utrzymania uwagi użytkownika YouTube podczas odwiedzania przez niego obrazu w serwisie. Przez cały czas trwania materiału filmowego emitowana jest reklama w odpowiednim górnym rogu. Potrafi toż istnieć również statyczna grafika, animowany baner czy też może organizować w kategorii tekstowej.
Nakładki reklamowe na ekranie oglądanego filmu

Zarówno na komputerach wyświetlają się nakładki reklamowe na wideo. Prezentowane są formaty graficzne lub tekstowe o wymiarze 468×60 lub 728×90. Warto zwrócić uwagę, że promocje w kategorii tekstowej są przeźroczyste. Gdy nie chcemy spośród nich brać, wówczas jest nam zaprojektowanie wersji graficznych.
Reklamy Video
Pomijalne reklamy wideo

To najpopularniejszy format reklamy wideo w YouTube, jaki można stwierdzić przed, w trakcie albo po skończeniu filmu. Firma tej promocji to Trueview Instream. Pominięcie możliwe jest po obejrzeniu co chwila 5 sekund reklamy. Po upływie 5 chwile w odpowiednim dolnym rogu ekranu wideo pojawia się przycisk „Pomiń reklamę”. Wciśnięcie go prowadzi zatrzymanie promocji i powrót do wykonywania filmu. Co istotne, reklama pokazywana jest również na komputerach, smartfonach, tabletach. Więcej ten człowiek informacje można też popatrzyć na telewizorach oraz konsolach do zabaw. W przypadku reklamy Instream możliwa jest ponad sytuacja, w której wyświetli się jedna reklama po drugiej.Reklama Nowe Warpno

Niepomijalne reklamy wideo

Format i przylega do rodziny reklam InStream. Jedyna odpowiedź jest taka, że nie można go pominąć i powinien obejrzeć informację do celu co w przypadku dłuższych informacji pewno istnieć irytujące dla klienta, który zasypywany jest wszystkiego dnia wieloma informacjami w YouTube. W przypadku takich formatów dużo jest spowodować ciekawą, angażującą reklamę, która zwróci uwagę widowni na YouTube i obejrzy z zainteresowaniem taką reklamę. Reklama Nowe Warpno

Przerywnik reklamowy

Trwająca zaledwie 6 sekund reklama InStream, której nie można pominąć. Ujawnia się również na komputerach jak również smartfonach i tabletach. Inna firma przerywnika, jaką potrafisz łączyć to Bumper Ad.
Sekwencja reklam video

Format reklamowy, która stał przedstawiony w zeszłym czasie. Umożliwia ustawienie kilku reklam video w serii w której będą udostępniane użytkownikom. Dzięki temu ostatni człowiek kampanii zezwala na „opowiedzenie historii” o znanej renomie i wsparcie do jakości lub prosto do zakupu poprzez ten człowiek reklam. Reklama Nowe Warpno

Reklamy Discovery

Typ reklamy, która promuje konkretny film na kanale w YouTube lub tez sam kanał w współczesnym serwisie. Wyświetlić pewno się w skutkach wyszukiwania YouTube czy i na stronie oglądania obrazu w YouTube – po odpowiedniej stronie na liście proponowanych materiałów filmowych.
Reklamy Google Shopping
Karta Sponsorowana

W jasnej stronie odtwarzanego ekranu wideo mogą i pojawić się artykuły pochodzące z Google Shopping, które korzystać mogą do określonego wideo. Po jednym czasie belka z stronami produktów ma się do prostej strony, jednak można ją tak rozwinąć, aby móc jeszcze przejrzeć produkty.
Jak widzisz formatów reklamowych, z których można zarabiać w ramach kampanii Google Ads jest szczególnie dużo. Reklama Nowe Warpno

zobacz również Formaty reklam w YouTube

0 0 votes
Czy polecasz