Rozrywki na miarę XXI

Rozrywki na miarę XXI

17 września, 2018 0 przez Doradca Personalny

Lasery. Do pewnego czasu rozrywka widywana tylko w zagranicznych serialach. Dziś możemy na własnej skórze poczuć dreszczyk emocji i adrenalinę. Strzelanie specjalnym pistoletem w świecącą kamizelkę naszego przeciwnika jest już dostępne w wielu miastach. Można przyjść w większej grupie i dostać arenę na wyłączność. Można też zostać przyłączonym do innej grupy. Zakamarków, sprzętów, zakrętów jest tak wiele, że każdy znajdzie dobre miejsce do schronienia.

Dla niektórych ta rozrywka stała się po prostu pasją. Na arenie spędzają kilka godzin i wciąż doskonalą swoje wyniki. Ciężkiej, fizycznej szkody ponieść nie można. Zabawa jest raczej bezpieczna. Należy jednak uważać i patrzeć pod nogi. Przeszkód jest naprawdę wiele, a podczas szalonej gonitwy nikt nie zwraca na nie uwagi. Można się potknąć, przewrócić czy zedrzeć łokcie. Nie jest to jednak żadnym odstraszeniem dla prawdziwych wojowników.

Tajemnicze komnaty.
Gry, w które kiedyś grało się wirtualnie znalazły swój odpowiednik w rzeczywistości. Na razie jest to początek i komnaty te są doskonalone. Wszystko polega na tym, aby rozwiązać zagadkę i wydostać się z pomieszczenia. Wiele podpowiedzi, zagadek do rozwiązania nadają zabawie prawdziwy, tajemniczy wydźwięk. Wejść można w większej grupie, co pozwoli na integracje. To dobry pomysł na zapoznanie uczniów czy pracowników. Nic bardziej nie łączy niż współpraca. Każdy ma jakiś udział w rozwiązaniu zagadki (lub jego braku). Na wyjście z komnaty jest określony czas. Po jego upływie, drzwi otwierają się samoczynnie. Frajda, atmosfera i adrenalina jest niezapomniana.

Bowling i biliard.
Rozrywki, które są bardziej znane niż te wymieniane wcześniej. Wiele osób korzysta z takiej formy i na co dzień doskonali swoje umiejętności. Zazwyczaj w takich miejscach spotkać można osoby z przeróżnych grup wiekowych. Ci młodzi stawiają pierwsze kroki, uczą się grać w bilard. Ci starsi spotykają się już po to, aby wzajemnie ze sobą rywalizować i szlifować ruchy. To jedna z lepszych i tańszych form rozrywkowych.

 

 
Artykuł powstał dzięki portalowi warcraft
 

0 0 votes
Czy polecasz