Spa Kołobrzeg Apartamenty w Hotelu Diva

Spa Kołobrzeg Apartamenty w Hotelu Diva

15 lutego, 2019 0 przez Doradca Personalny

SPA w Kołobrzegu, zatem o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w luksusowych warunkach. Kołobrzeg to znaczne miasto, w jakim nie brakuje mieszkańców, oraz w momencie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Verano

Jest tu również stosunkowo duża grupa kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają wygląd naszego zdrowia. Popularnością bawi się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących albo nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu posiada specjalną strefę SPA. Oczywiście należy pamiętać, iż są to szczególnie ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może sporo kosztować, jednak z całą pewnością jest trwałym przeżyciem i okazja na odpoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto zapoznać kilka hoteli, które w przystępnej możliwości posiadają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest pełna – należy do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Wybiera się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje z morza zaledwie 280 metrów. Hotel posiada największą bazą SPA w Polsce – odkryć w niej ważna 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, strefę jacuzzi. Na gruncie obiektu otrzymuje się także kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy zamierzają się również na zabiegi upiększające, jak i lecznicze. W środowisko spa można znaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel posiada ponadto świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard usług w zestawieniu ze bogatą lokalizacją i nigdy korzystną ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg odpowiedzialna jest dla zwiedzających w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt umieszczony stanowi w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełen rok wysokie są dla gości i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku zakończył się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawa w relaksującej atmosferze. Wśród zabiegów można zastąpić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel proponuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Jest wtedy jedynie część bardzo różnej oferty. Hotel posiada również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi sprzedawane w pakiecie zawsze są nieco tańsze, dlatego tak dużo kobiet określa się mieć spośród takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to oferta skierowana do twarzy poszukujących relaksu i wypoczynku w znacznej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to przedmiot zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Jest obecne innowacyjny ośrodek, który występuje pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 lokali o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem celu istnieje natomiast bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu otrzymuje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą pobierać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel zatem nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, a również inne gry dla ról w dowolnym wieku. Na gruncie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla jest tworzone są również dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe istnieje i zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w zwykli uzdrowiskowej miasta. Od morza daje go zaledwie 200 metrów. Jest wtedy inne, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt posiada 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W możliwości hotelu wydobywają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

jest dużo dużą ofertą SPA oraz braków rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA należy do któregokolwiek spośród najnowocześniejszych w terenie. Na gruncie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w jakich można mieć z rządu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i starą sauną, a dodatkowo jacuzzi. Dla kobiet chcących skorzystać z pełnego relaksu wykorzystywana jest grota solna, w której można oddychać pełną piersią, pokrywając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Czy polecasz